شرکت تولیدی پلی بافت:

شرکت تولیدی پلی بافت که با نام پرافتخار خود در زمینه تولید کیسه های بافته شده پلاستیکی ، از بسپار (پلیمر)
” پلی پروپیلن رافیا گرید “استفاده می کند ؛ از با سابقه ترین و با کیفیت ترین تولیدکنندگان در این صنعت محسوب می شود .
این مجموعه معتبر که امروز شاهد آن هستید ، در سال 1353 در شهرستان بابلسر و در برهه ای از تاریخ که این صنعت هنوز در دنیا کاملا نو و جدید بوده است راه اندازی شد و گامی رو به جلو در صنعت بسته بندی محصولات کشاورزی، آرد،
خوراک دام و طیور و آبزیان، حبوبات و … بوده چرا که در آن زمان جایگزین مناسبی برای گونی های کنفی محسوب میگردید و تاکنون نیز با وجود سال هایی سخت و طاقت فرسا که به یاری خداوند توانا با سرافرازی از آن گذر کرده است ، شاهد تلاش ها و دستاوردهای بزرگی از آن در طول سالیان متمادی بوده ایم.
این شرکت از ابتدا کار خود را با پیشرفته ترین ماشین آلات دنیا (کمپانی استارلینگر اتریش) آغاز نموده و طی این سالها با تعویض چند باره ماشین آلات و اضافه کردن تکنولوژی ها و ماشین آلات جدید از همان کمپانی به کارخانه درصدد گسترش و پیشرفت در این زمینه جهت ارائه بهترین کیفیت به مشتریان گرانقدر بوده است.
تکیه بر تخصص و همچنین داشتن نزدیک به نیم قرن تجربه موفق و استفاده از تکنولوژی روز دنیا همراه با
آزمایشگاه های فیزیک نساجی و کنترل کیفیت در تلاش جهت جلب رضایتمندی مشتریان گرامی از مشخصه های بارز این مجموعه
می باشد .
ابتکار در تولید کیسه های لب تراکم برای نخستین بار در ایران در سال 1383 توسط متخصصین این شرکت رقم خورد که
درحال حاضر این کالا پرطرفدارترین کیسه جهت بسته بندی محصولات کشاورزی علی الخصوص شالی برنج در مزارع میباشد و
این شرکت به لطف پروردگار اولین و بزرگترین تولید کننده این کالا نیز میباشد.
همچنین خطوط تولید کیسه های لمینت، کامپوزیت کرافت و پلی کامپوزیت BOPP که جهت جلوگیری از نفوذ پذیری رطوبت و آب و بعضا” نور در صنایع مختلف اعم ازصنایع غذایی، شیمیایی و دارویی و … استفاده میگردند به محصولات این شرکت اضافه شده است.
نکته قابل توجه اینکه، کلیه محصولات این شرکت امکان تولید براساس پیشنهاد و درخواست مشتری در سایزها و وزن های مختلف و یا هرگونه مشخصات اختصاصی دیگر همراه با چاپ تا شش (6) رنگ را دارد.
همانگونه که میدانید علاوه بر 47 سال تجربه موفق در این شرکت که همواره باعث شده تا انتخاب برتر مشتریان باشد ،
دارا بودن نشان ملی استاندارد و پروانه بهداشت غذا و دارو نشان دهنده کیفیت و مرغوبیت بالای محصولات و اعتبار آن در این صنعت بوده و میباشد.
شایان ذکر است که به روز کردن دانش و تکنولوژی مان در این زمینه و ایجاد نوآوری ها و فرصت های جدید و کاربردی از دیگر عوامل موفقیت در این عرصه است.

افتخارات پلی بافت

شرکت پلی بافت با نیم قرن تجربه و سابقه خود در این عرصه مفتخر است همواره  انتخاب برتر مشتریان خود باشد

همچنین دارا بودن نشان ملی استاندارد و پروانه بهداشت غذا و دارو این مجموعه نشان دهنده کیفیت و مرغوبیت بالا در محصولات و اعتبار خود در این صتعت می‌باشد

طراحی سایت توسط فراکارانت